Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownicy produkcyjni, branża elektrotechniczna,.

Czechy

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289;
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji - branża elektrotechniczna &#8211; Czechy
Nr ref.: PP/KlC/2014
Miejsce pracy: Pardubice &#8211; CZECHY
Zakres obowiązków:
 Stała praca jako pracownik produkcji przy linii montażowej w branży elektrotechnicznej, w zakładach produkujących serwery firmy CISCO
 Praca jest stojąca, dwu-zmianowa, zmiany od 8-12 godzin
 Możliwa praca w weekendy oraz w nadgodzinach
Wymagania:
 Bardzo dobry stan zdrowia
 Niekaralność &#8211; warunek konieczny
 Sprawność manualna, precyzyjność w wykonywaniu zadań
 Sumienność, zaangażowanie
 Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
 Udział w procesie rekrutacji w Kielcach lub Katowicach
 PRACA ZARÓWNO DLA MĘŻCZYZN JAK I KOBIET
Nasz Klient oferuje:
 Bezpłatne zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
 Bezpłatne przejazdy z hotelu do miejsca pracy
 Wynagrodzenie w oparciu o stawki godzinowe
 Praca docelowo długoterminowa - umowę o pracę
 Opieka polskojęzycznego Koordynatora
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr Tel.: 665 777 031, mailowy: kielce@skexpres.cz lub
osobiście w siedzibie firmy w Kielcach, ul. Paderewskiego 11

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Wrzesien, 2014  11:35

Identyfikator: 521674

Wyświetleń: 2523